Elite Vize Kimdir?

Elite Vize A.Ş. Kanada’dan Afganistan’a, G. Afrika’dan Avustralya’ya kadar tüm dünya vize işlemlerinde başvuru sahiplerine en hızlı, doğru ve güvenilir şekilde rehber olmayı hedefleyen bir firmadır. Vize prosedürleri tüm konsolosluklarda aynı olmasına rağmen şehirler bazında farklı bürokratik süreç işlemekte, farklı belgeler talep edilebilmektedir; bu sebeple Elite Vize Merkezi vize başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvuru dosyanızı hazırlayıp, randevu tarihinizin en hızlı şekilde alınmasını sağlayarak sizi yorucu detaylardan kurtarmaktadır. Gerektiği durumlarda talebiniz üzerine uçak ve konaklama rezervasyonlarınızı, seyahat & sağlık sigortanızı da yaparak vize başvurunuzu eksiksiz evraklarla doğru şekilde ilgili Konsolosluğun akredite ettiği aracı kuruma, çıkarlarınızı koruma koşuluyla seçilen firmalar aracılığıyla yönlendirmektedir. Elite Vize Merkezi kalite standartları çerçevesinde ve sizden gelen yorum, şikayet ve tepkiler doğrultusunda çalıştığı temsilci firmaları sürekli güncellemektedir. Elite Vize Merkezi A.Ş. herhangi bir vize hizmeti yapmayıp sadece gelen çağrıları akredite vize firmalarına yönlendirmektedir.

Elite Vize Merkezi yirmi yıllık deneyimiyle, daha kolay anlaşılabilir bir dille yazılmış ve somut örneklerle desteklenmiş resmi web sitesi www.elitevize.com üzerinden, vizeyle ilgili son güncel bilgilere ulaşabilmenize yardımcı olan, alanında uzman profesyonel bir danışmanlık firmasıdır. www.elitevize.com Konsolosluk ve outsource ettiği aracı kurumların web sayfalarını referans alarak seyahat amacınıza uygun vize kategorilerine ait evraklar, vize başvurusu yapacağınız şubelerin iletişim bilgileri, dilekçe örnekleri, ülkelere özel vize başvuru formları ve bu formların nasıl doldurulacağına dair bilgilerle vize konusunda oldukça zengin bir içerik sunar.

Elite Vize Merkezinin Faaliyetleri Nelerdir?

  • Elite Vize Merkezi tüm dünya ülkeleri için vize danışmanlık hizmeti verir.
  • Elite Vize Merkezi internet ortamını ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak müşterilerine daima güncel bilgiler verir.
  • Elite Vize Merkezi müşteri temsilcileri gidilecek ülke ve seyahat cinsine göre hazırlanması gereken evrakları ve yapılması gerekenleri müşterilerine iletir.
  • Müşteri temsilcileri vize başvurusu için gerekli belgelerden oluşan başvuru dosyasını hazırlar, konsolosluk harcını ve diğer ücretleri yatırır.
  • Yerli ve yabancı dilde yazılması gereken dilekçe, istek mektubu, yazı gibi dokümanların nasıl doldurulacağına dair rehberlik eder müşteri temsilcileri tarafından bizzat hazırlanır.
  • Müşteri talebi doğrultusunda en uygun fiyatlı Uçak bileti ve/veya otel rezervasyonları Elite Vize Merkezi ilgili departmanı tarafından yapılır.
  • Şahsi başvuru gerektirmeyen konsolosluklara veya akredite edilmiş tecrübeli yetkili acentelerine (VFS Global, İdata, Kosmos, BLS, Visalia Global ve TLS ) vize başvuru dosyası müşteriler adına teslim ve takip edilir.
  • Şahsi başvuru isteyen konsolosluklar ve yetkili acenteler için ise müşteri randevuları alınır ve müşteriye bildirerek randevu zamanı ilgili yerde olması sağlanır.
  • Müşteri Temsilcileri 7/24 telefonla hizmetinizdedir.
Vize Merkezi Başvuru Hizmetleri İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Elit Vize
Genellikle 1 dakika içerisinde yanıt verir.

Elit Vize
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
21:17
×
Whatsapp